KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12308084
nr 1230 8084
Blandteknik
Lennart Larsson. Signerad, daterad 1989, Kungsträdgården, 35x46
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:17:44
15/1 20:21:20
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm